(+370) 60 110 130     info@amsterdamplaza.lt
Penkių žvaigždučių viešbutis „Amsterdam Plaza“

Administrator

22 rugsėjo 2019

Komentarų: 0

Naujame Palangos viešbutyje – Amsterdamo dvasia, išskirtinis interjeras, gurmaniška virtuvė ir dėmesys svečiams.

Žingsniuojant Palangos Vytauto gatve nejučia galima pasijausti atsidūrus Amsterdame, viename romantiškiausių ir gražiausių Europos miestų. Šį pojūtį sukuria išskirtinė, kontrastinga naujojo „Amsterdam Plaza“ restorano-viešbučio aplinka. Subtilios viduramžių ir šiuolaikinio stiliaus architektūros kompleksas pulsuoja Amsterdamo dvasia bei puikiai tinka tiek laisvalaikio, tiek verslo kelionėms. Pirmieji komplekso svečiai prognozuoja, kad ši vieta bus įtraukta į tarptautinį poilsiautojų žemėlapį ir priartins Palangą prie tų miestų, į kuriuos žmonės užsuka dėl gurmaniškų skonių įvairovės, kokybės ir išskirtinės aplinkos poilsiui.

Vos užėjus į „Amsterdam Plaza“ kiemą akį traukia pastatų grakštumas. Lengva ir moderni pastato architektūra leidžia nuspėti apie laukiantį malonų poilsį bei ramybę. Geras maistas, skoninga, jauki, draugiška bei svetinga aplinka – būtent tai ir dar daugiau galima rasti „Amsterdam Plaza“ komplekse.


„Norėjosi kitoniškumo, dėmesio detalėms. Priėmėme drąsius interjero sprendimus. Lietuviams įprastas pilkas spalvas keitėme ryškiais kontrastais ir rinkomės išskirtinę architektūrą. Tobuloms svečių akimirkoms įrengėme erdvia lauko terasą”, – restorano ir viešbučio aplinką trumpai apibūdina jo savininkė Jūratė Narvalaitienė. 


„Amsterdam Plaza“ restorane svečiai lepinami dėmesiu, netikėtais skonių deriniais, budinančiais jausmus, praturtinančiais kūną ir stebinančiais akis savo estetika. Visas dėmesys skiriamas kokybiškam, skaniam bei įdomiam maistui. Čia rasite išmonės, kulinarinių galimybių įvairovę, kuri įtiks visiems, o darbuotojai užtikrins malonią viešnagę.

Kuriant restorano valgiaraštį vadovautasi Europos šalių virtuvės tendencijomis, regiono produktų panaudojimo galimybėmis, o svarbiausia – klientų atsiliepimais ir pageidavimais. Tad šioje vietoje kuo palepinti gomurį ir puikiai praleisti laiką ras bet kokio amžiaus ir poreikių žmonės. Maloniai laukiami tiek turistai, keliaujantys iš paplūdimio, tiek jaunos šeimos, tiek garbaus amžiaus žmonės. 


„Mums svarbu, kad nuo to momento, kai svečias atveria restorano duris, jis jaustųsi ypatingai. Svarbu viskas: kokybiškas, profesionaliai patiektas maistas, maloni aplinka, nepriekaištingas aptarnavimas, ramybės pojūtis. Daug dėmesio skiriame tiek patiekalų, tiek aplinkos estetikai. Norime, kad vizitas pas mus nereikalautų specialaus pasiruošimo. Laukiame kiekvieno svečio su meile ir norime jam garantuoti gerą laiką”, – sako naujojo restorano įkūrėja J. Narvalaitienė.


„Amsterdam Plaza“ rytais nuotaiką skaidrina sotūs pusryčiai, o pietūs ar vakarienė lauko terasoje, kvėpuojant gaiviu pajūrio oru, tampa malonumo akimirka, kurią norisi kartoti.

Svečių patogumui jau greit duris atvers ir viešbutis. J. Narvalaitienė užsiminė, kad jame poilsiautojų ištisus metus lauks jauki, erdvi ir detalėmis išskirtinė aplinka bei SPA zona. Pirmieji komplekso svečiai prognozuoja, kad ši vieta bus įtraukta į tarptautinį poilsiautojų žemėlapį.